Майже 300 ветеранів Південної магістралі відпочинуть цього року у відомчих оздоровчих закладах Укрзалізниці

17 квітня 2019, 11:16

У 2019 р. в спеціалізованих оздоровчих закладах України відпочинуть 273 непрацюючі пенсіонери-залізничники регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця». Вони традиційно зміцнюватимуть здоров’я в «Медичному центрі реабілітації залізничників» у Хмільнику, в санаторії «Світязянка» в Трускавці, у медико-реабілітаційному центрі лікарні с. Клубівка та в санаторії ім. Гоголя в Миргороді.

Так, 16 квітня перша група ветеранів вирушила до «Медичного центру реабілітації залізничників» у м. Хмільник, що на Вінниччині. Загалом упродовж року в цьому санаторії відпочинуть 30 колишніх працівників Південної залізниці.

Крім того, 129 ветеранів-залізничників пройдуть курс оздоровлення на базі лінійної лікарні с. Клубівка Хмельницької області, 105 — у санаторії ім. Гоголя в Миргороді, а ще 9 — у санаторії «Світязянка» в Трускавці.

Південна залізниця вживає всіх заходів, аби відшукати можливість для соціальної підтримки колишніх працівників, котрі багато років віддали рідній магістралі.

Для отримання путівки необхідно заздалегідь звернутися до ради ветеранів підрозділу, де людина перебуває на обліку як пенсіонер-залізничник.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?