Мелітопольська дистанція колії за чотири місяці замінила 64 гостродефектні рейки

20 травня 2020, 10:57

На території, яку обслуговує Мелітопольська дистанція колії регіональної філії «Придніпровська залізниця», за чотири місяці цього року було замінено 64 гостродефектні рейки та 135 — дефектних.

Вони були причиною обмеження швидкості руху поїздів. Відтак проблему до початку пасажирських перевезень знято, а перегони відкрито для руху пасажирських поїздів з установленою швидкістю 100 км/год і вантажних — 80 км/год. Як уточнив у розмові з кореспондентом «Медіацентру «Магістраль» начальник Мелітопольської дистанції колії Вячеслав Сироткін, було відновлено 49 місць тимчасового відновлення плітей безстикової колії на перегонах Таврійськ—Бурчацьк, Бурчацьк—Пришиб, Пришиб—Плодородне. Також вчасно вводилися в оптимальний температурний  інтервал 48 плітей безстикової колії та 13 плітей — у розрахунковий інтервал.

У результаті при плановій оцінці 25 балів середня балова оцінка по дистанції становить 17,5 балів. А це — 130 %, тобто відмінний результат.  

У травні середній ремонт відбудеться на 7,7 км перегонів Українська—Дніпрорудне, Мала Білозерка—Каховське Море, роз’їзд 20 км—Енергодар, станціях Нововесела і Дніпрорудне. А також аналогічний обсяг робіт проведуть на восьми стрілочних переводах на станціях Бурчацьк, Пришиб,  Плодородне і Федорівка.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?