Мешканці житлового будинку в місті Синельникове отримали ордери на квартири та почали заселення

31 травня 2018, 17:41

Сьогодні після сесії Синельниківського міськвиконкому, на якій було розглянуте питання про присвоєння поштової адреси нещодавно збудованому житловому будинку по вулиці Чехова, родини придніпровських залізничників отримали ордери на квартири. Заселення новобуду розпочалося.

Нагадаємо, що з будівництвом цього житлового будинку ПАТ «Укрзалізниця» вперше після тривалої перерви відновило будівництво житла для своїх працівників. Регіональна філія «Придніпровська залізниця» підготувала новий житловий будинок до здачі в експлуатацію всього за два місяці. У новобуді загалом 44 квартири: 13 однокімнатних, 27 двокімнатних та 4 трикімнатні. Новоселами стали працівники місцевого локомотивного та пасажирського вагонного депо і дистанції колії, а також пенсіонери-залізничники, які стояли в загальній черзі, і пільговики – багатодітні родини та родини учасників АТО.

Будівництво наступних двох секцій житлового комплексу по вул. Чехова, по 28 квартир кожна, заплановане на 2018 рік.

Раніше повідомлялося про здачу в експлуатацію першої черги 100-квартирного житлового комплексу по вул. Чехова, 4. Будівництво житлового комплексу в 30-тисячному Синельниковому, що є містом залізничників, було розпочато в 2013 році з метою покращення житлових умов працівників залізничного транспорту.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?