Мільйони гривень витрачаються на відновлення зіпсованого вандалами рухомого складу

06 липня 2018, 13:33

За час експлуатації швидкісних поїздів, з 2012-го до червня 2018 р. включно, загальні витрати на позапланові ремонти поїздів, пов’язані з актами вандалізму та втручанням сторонніх осіб, становили майже 16 млн грн.

Так, збитки від пошкодження зовнішнього обладнання швидкісних поїздів корейського та вітчизняного виробництва (салонних вікон вагонів, лобового скла кабіни машиністів) за вказаний період становлять 12,4 млн грн, а на усунення пошкоджень електропоїздів через зіткнення зі сторонніми предметами, особами та тваринами, які знаходилися на коліях, а також усунення графіті витрачено понад 3 млн грн.

Дії хуліганів не лише завдають значної матеріальної шкоди державі та спричиняють дискомфорт пасажирів, а й несуть загрозу безпеці руху, чим зловмисники наражають пасажирів, персонал залізниці та самих себе на небезпеку.

Для запобігання аварійним ситуаціям проводиться системна робота з забезпечення безпеки руху, постійно здійснюється підвищення рівня кваліфікації працівників. Однак питання безпеки руху значно залежить і від відповідальності та обачності громадян, особливо підлітків. Батькам варто пояснювати підліткам, що залізнична колія — не місце для ігор, адже пустощі поблизу залізниці часто можуть мати трагічні наслідки.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?