Міжнародні поїзди курсують згідно з графіком із обов'язковим температурним скрінінгом пасажирів при перетині кордону з Україною

13 березня 2020, 08:23

Поїзди міжнародного сполучення курсують згідно з графіком та з урахуванням запобіжних заходів безпеки з метою недопущення занесення й поширення в Україні нового коронавірусу COVID-19. На шляху слідування поїздів здійснюється вимірювання температури тіла пасажирів безконтактними термометрами.

Просимо пасажирів ставитися до цих заходів з розумінням та проявляти терпіння при перетині пунктів пропуску.

Крім того, поїзні бригади пройшли інструктаж щодо порядку дій при виявленні підозри на захворювання коронавірусною інфекцією. Укрзалізниця виконує всі накази та вимоги Міністерства охорони здоров'я України, підтримує постійний контакт із Державною прикордонною службою, Центром громадського здоров’я МОЗ та іншими установами.

Сьогодні курсують 40 поїздів та три безпересадкові вагони міжнародного сполучення, які перетинають кордон із Молдовою, Румунією, Угорщиною, Словаччиною, Польщею, Білорусією та Росією. Компанія інформуватиме громадськість у разі будь-яких змін у графіку руху міжнародних поїздів або посилення заходів контролю на кордоні.

Нагадуємо, що оперативний план із протидії коронавірусу Укрзалізниця запровадила наприкінці лютого.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?