Молодь ПАТ «Укрзалізниця» вперше об’єдналася за часи Незалежності України для спільної мети – створення Стратегії молодіжної політики

20 квітня 2018, 16:04

Сьогодні в ПАТ «Укрзалізниця» працює близько третини від загальної чисельності всіх працівників товариства молоді віком до 35 років. Для вирішення багатьох завдань, що стоять перед залізницею, потрібні висококваліфіковані та відповідальні професіонали, відкриті до нових знань і постійного саморозвитку, які можуть працювати на рівні міжнародних стандартів, тож категорію молоді товариство розглядає як свій стратегічний актив.

У рамках робочої групи до Києва було запрошено найактивнішу молодь. Учасниками були молоді працівники регіональних філій та філій, різних професій, від машиніста тепловоза до інженера з організації та нормування праці. Також не забули і про студентів профільних навчальних закладів.

Учасники групи натхненно та завзято працювали в продовж трьох днів. Кожен міг висловити свою думку, як саме розвивати молодь в найближчі роки, сформувати бачення ПАТ «Укрзалізниця» в молодіжній політиці. Було порушено чимало важливих питань: підтримка молодих сімей, єдина політика роботи з молоддю, заробітна плата та мотивація. Одночасно покладено початок розробки проектів задля вирішення даних питань.

Зусилля молоді були спрямовані на вдосконалення методів та форм реалізації молодіжної політики, а також на координацію діяльності товариства у напрямках кадрової, інформаційно-комунікаційної, соціальної, освітньої роботи, що проводяться серед молоді залізничної галузі.

Останнього дня на захід завітав директор з управління персоналом та соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» Євген Козак. Більше години він провів в активному діалозі з членами групи. У молоді була унікальна можливість отримати відповіді на гострі питання із перших вуст керівництва. Євген Козак наголосив, що робота з молоддю – це можливість принести нові ідеї, думки та результати в управління тими процесами, що формувалися роками, і це цінний ресурс для товариства.

На завершення робочої зустрічі заступник директора з управління персоналом та соціальної політики – начальник управління соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» Ольга Безпалько подякувала молоді за плідну працю й наголосила на продовженні роботи з розробки Стратегії, адже одним із пріоритетів соціальної політики нашого підприємства є розвиток молоді.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?