Завтра, 19 травня, Музей історії та залізничної техніки регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» візьме участь у святкуванні Міжнародного дня музеїв та влаштує вечірні екскурсії в межах щорічної акції «Ніч у музеї».

19 травня експозиції музею будуть відкриті для відвідувачів з 13:00 до 22:00.

Нагадаємо, головний музей регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відкрито 2014 року. На виставкових коліях та оглядових майданчиках музею представлено 36 одиниць раритетного рухомого складу та допоміжної техніки. Близько 600 експонатів розміщено в критому виставковому павільйоні музею.

У 2017 році музей Південної магістралі став одним із найпопулярніших у Харкові місць під час міжнародної акції «Ніч у музеї» і прийняв більше 1000 городян та гостей міста.

За минулий рік експозиція музею поповнилася багатьма експонатами. Серед них найстаріший експонат музейної збірки – фрагмент рейки англійського виробництва 1872 року.

Довідково

Музей історії та залізничної техніки Південної залізниці розташований за адресою: м. Харків, пл. Привокзальна, 1 (за Північним терміналом вокзалу Харків-Пасажирський). Музей працює з 9.00 до 18.00 щодня, окрім понеділка та вівторка.

Замовити групову екскурсію, а також отримати детальну інформацію можна, зателефонувавши за телефоном (057) 724-35-29.