На 24 міжгалузевій спартакіаді працівників промисловості залізничники взяли призові місця у чотирьох видах спорту

10 вересня 2019, 09:17

Цими вихідними відбулася 24 Всеукраїнська міжгалузева спартакіада трудящих промислової сфери і транспорту. Збірну залізничної галузі представляли 28 кращих спортсменів шести регіональних філій, а також філій «Пасажирська компанія», «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» й «Панютинський вагоноремонтний завод», які стали переможцями цьогорічної галузевої спартакіади АТ «Укрзалізниця».

За підсумками міжгалузевої спартакіади залізничники увійшли до трійки призерів у чотирьох видах спорту.

«Золотою ракеткою» змагань із настільного тенісу стала інструктор-методист із фізкультури і спорту Одеського ФСК «Локомотив» Вероніка Андрющенко — переможниця в особистій першості серед жінок. Разом з оператором колієвимірювальної техніки Ужгородської дистанції колії Львівської магістралі Іваном Біровим, який посів третє місце серед чоловіків, вони вибороли бронзу у змаганнях змішаних пар із настільного тенісу.

Найсильнішим армрестлером у ваговій категорії до 80 кг знову, у 14-й раз, визнали старшого стрільця Дніпровського загону Придніпровської залізниці Валерія Чайку, срібним призером змагань у ваговій категорії понад 90 кг став бригадир колії Миколаївської дистанції колії Одеської магістралі Євген Лисаков, бронзову медаль у ваговій категорії від 80 до 90 кг виборов слюсар із ремонту рухомого складу локомотивного депо Здолбунів Львівської залізниці Іван Парфенюк.

У гирьовиків ваговій категорії понад 90 кг, як і в минулому році, не було рівних оператору дефектоскопного візка Покровської дистанції колії Донецької магістралі Валерію Білицькому. Друге місце в категорії від 80 до 90 кг посів машиніст електровоза локомотивного депо Лиман Донецької залізниці Дмитро Бернацький, бронзовим призером у ваговій категорії до 80 кг став електромеханік Помічнянської дистанції електропостачання Одеської магістралі Сергій Ткаченко.

Досягнуті успіхи дозволили залізничникам посісти другу загальнокомандну позицію у трьох видах спорту — настільному тенісі, серед армрестлерів та гирьовиків.

Також гідно виступили футболісти-залізничники, яких представляли  вагонники, локомотивники, будівельники та пасажирники з Харківського вузла. У запеклій боротьбі вони «вирвали» третє призове місце серед шести команд і принесли збірній ще одну бронзову медаль.