На час карантину на Одеській відмінили відрядження та налагодили пошив захисних масок

17 березня 2020, 17:49

На період тритижневого карантину з 16 березня на території регіональної філії «Одеська залізниця» заборонені внутрішні відрядження, навчання, спортивні змагання та іспити.

Також, за інформацією, наданою кореспонденту «Медіацентру «Магістраль», призупинили роботу Центр професійного розвитку персоналу, фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив», стоматологічна поліклініка, а також заклади харчування. Тож залізничникам, які не можуть виконувати роботу дистанційно, слід брати їжу з дому.

Торкнулися зміни й ведення управлінської діяльності. Тимчасово відмінені оперативні наради та розгляд транспортних подій у звичному форматі: на період карантину вони проводитимуться лише селекторним зв’язком. У студії в цей час перебуватимуть п’ять осіб із дотриманням безпечної відстані один від одного (1,5 м). Так само уникатимуть скупчення людей у приймальнях, робочих кабінетах, коридорах. Рекомендована кількість осіб для спілкування — не більше трьох.

Працівникам, яким необхідно доглядати за неповнолітніми дітьми, а також людям похилого віку, зі слабким імунітетом (хронічними захворюваннями) на період карантину рекомендовано працювати дистанційно. Серед інших категорій залізничників також визначено ті, що зможуть скористатися можливістю працювати віддалено.     

Через карантин перенесені профілактичні  медичні огляди, які залізничники зобов’язані проходити щороку. Введений жорсткий контроль за здоров’ям працівників. Відповідальні особи щодня здійснюватимуть моніторинг і надаватимуть до 16:00 в медичний заклад та управління регіональної філії інформацію про хворих на респіраторні вірусні інфекції. Такі запобіжні заходи дадуть змогу своєчасно виявити та локалізувати осіб з підозрою на коронавірус. Як зазначив відповідальний працівник служби кадрової та соціальної політики, хворих на коронавірус станом на 17 березня серед працівників регіональної філії «Одеська залізниця» не виявлено. На лікарняному через застудні захворювання перебувають менше 1 %.

Подбали на Одеській і про дотримання санітарно-гігієнічних норм. Як розповів кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» начальник служби матеріально-технічного забезпечення регіональної філії Ігор Таланов, «на початок карантину у господарстві наявні в достатній кількості засоби для обробки приміщень (80 тис. л),  5 тис. гумових рукавичок, 13 тис. захисних масок. Усі ці засоби видаються структурним підрозділам. Запаси поповнюються. За замовленням служба матеріально-технічного забезпечення отримує 3 тис. л дезінфікатора для рук. Для поповнення запасу захисних масок здійснюється їхній щоденний пошив у швейному цеху на базі локомотивного депо Помічна».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?