25 липня в регіональній філії «Львівська залізниця» завершено прокладання останньої нитки кабельної траси зв'язку на понад 100-кілометровій дільниці Ковель—Ізов—Держкордон. Серед іншого завершено монтаж волоконно-оптичних муфт, панелей і виконано вимірювання параметрів кабелю, зокрема рефлектограми і згасання. Наступний крок — здача оптоволоконного кабелю в експлуатацію.

Прокладання кабельної траси зв'язку на дільниці Ковель—Ізов—Держкордон розпочалося у жовтні 2017 р. і є частиною роботи з електрифікації цієї дільниці колії. Спочатку було укладено два інші кабелі від Ковеля до Держкордону. Зараз завершується процес заведення цієї траси у технологічні приміщення окремих станцій.

За словами заступника начальника служби сигналізації і зв'язку регіональної філії «Львівська залізниця» Юрія Синейка, після завершення робіт на цій лінії зв'язку відбудеться її подальше виведення на територію Польщі, де лінія буде з’єднана з аналогічною польською лінією.

По завершенні прокладення магістральних кабельних ліній і підключенні відповідного цифрового обладнання розпочнеться демонтаж старих повітряних ліній зв'язку.