Злочинні дії розкрадачів створили реальну загрозу безпеці руху та призвели до пошкодження пасажирської платформи на станції Кам’янське-Пасажирське, що в Дніпропетровській області, і приміського поїзда.

Удосвіта 22 жовтня на станції Кам’янське-Пасажирське невідомі особи здійснили спробу зірвати металеве обрамлення пасажирської платформи.

Реалізувати задум зловмисникам не вдалося. Однак унаслідок вандальних дій було пошкоджено торцеву частину залізобетонної посадкової платформи. Металева смуга, на яку зазіхали злодії, опинилася в габариті руху й відірвала підніжку одного з вагонів приміського поїзда, що прибув до платформи.

Щоб унеможливити аварійні наслідки, залізничники тимчасово, до усунення перешкоди, закрили рух поїздів колією, прилеглою до пошкодженої платформи. Елементи зірваного металевого обрамлення оперативно розрізали на частини та видалили із зони руху. По завершенні робіт о 8.25 рух поїздів відновили. Затримки поїздів не було.

На платформі тривають ремонтні роботи силами Дніпровського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».