На Донецькій залізниці новорічні вистави відвідало 1500 дітей і дорослих

28 грудня 2018, 08:19

Для дітей залізничників талановитий колектив Будинку науки і техніки структурного підрозділу «Лиманське локомотивне депо» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» приготував новорічні театралізовані вистави та програми. Про це йдеться на сторінці регіональної філії у Facebook.

Традиційно відкрив Новорічні свята фестиваль дитячої творчості до дня Святого Миколая «Дивний сон у вікон», в якому діти від 5 до 15 років та дитячі творчі колективи БНіТ продемонстрували свої таланти та вміння. А за це 150 юних артистів Лиманська дорожня профспілкова організація за дорученням Святого Миколая пригостила смачними подарунками із солодощів.

Уважно спостерігали за розвитком сюжету у новорічній гала-виставі «Новорічні пригоди Червоної шапочки» 23 грудня у великій залі діти від 7 до 14 років, адже Червона Шапочка їх ровесниця, сучасний підліток, який вміло користується ґаджетами та легко вирішує надскладні проблеми завдяки комунікабельності та позитивному мисленню. Запальні танці, новорічні пісні, яскраві костюми та грим — все це глядача захоплювало і не відпускало всі півтори години.

А вже 24 грудня до великої зали завітали самі маленькі глядачі від 3 до 6 років на новорічну виставу «Пригоди Нового року» і разом з Дідом Морозом,Снігуронькою та лісовими героями, грали, співали і раділи приходу новорічної казки. А згодом діти залізничників взяли участь в ігровій розважальній програмі біля ялинки з хороводами та ляльками-велетнями.

В ці чудові дні до Будинку науки і техніки завітало 1500 гостей, як дітей, так і дорослих, яким пощастило зануритись у новорічні дива та настрій.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?