У регіональній філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» розпочалися відбіркові змагання XI Спартакіади залізничників. Вони проводитимуться на базі фізкультурно-спортивного комплексу «Локомотив» в місті Лиман. А кращі з кращих представлятимуть Донецьку залізницю на фінальних змаганнях у Харкові з 2 до 5 серпня 2018 р.

Популяризація здорового способу життя, розвиток  спортивно-масової роботи та активного відпочинку — основна мета проведення спортивних змагань серед працівників залізничного транспорту.

Упродовж липня змагатимуться структурні підрозділи служб регіональної філії «Донецька залізниця», а також виробничі підрозділи філій ПАТ «Укрзалізниця» за територіальним принципом розташування, а саме: виробничі підрозділи філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», виробничого підрозділу «Маріупольське вагонне депо» філії «Пасажирська компанія» у дев’яти видах спорту: армспорт, міні-футбол, волейбол, гирьовий спорт, шахи, шашки, жим лежачи, настільний теніс, дартс.

Фінальні змагання серед команд-переможців Спартакіади філії відбудуться 21 липня 2018 р.

Бажаємо учасникам спортивних змагань вдалих виступів та відмінних результатів!