На Донецькій залізниці встановили тисячу світлодіодних світильників

23 січня 2019, 07:44

На Донецькій залізниці на місцях позмінного графіку роботи (день/ніч) було встановлено тисячу нових світлодіодних світильників на 71 станції загалом. Це поліпшило умови праці залізничників і підвищило промислову безпеку. Про це повідомила регіональна філія «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» у Facebook.

«Головна мета освітлення на робочих місцях досягнута — ми поліпшили умови праці для наших залізничників. Рівень освітленості відповідає санітарно-технічним вимогам, і це підвищить промислову безпеку. На місцях позмінного графіку роботи (день/ніч) були встановлені нові світлодіодні світильники в кількості 1000 штук», — йдеться в повідомленні.

Перевізник також додає, що нові світильники роблять роботу персоналу більш комфортною та безпечною, при цьому економлять електроенергію. Загалом, ідеться в повідомленні, світлодіодні світильники були замінені на 71 станції: «По Попаснянському вузлу на 15 станціях, по Краматорському вузлу на 10 станціях, по Лиманському вузлу на 14 станціях, по Волноваському вузлу на 9 станціях, по Маріупольському вузлу на 6 станціях, по Покровському вузлу на 17 станціях».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?