На головному ході Київ—Дніпро поступово знімається обмеження руху поїздів

07 травня 2020, 12:12

На двох найважливіших головних вантажопасажирських напрямках  АТ «Укрзалізниця» — Дніпро—Київ і Дніпро—Кривий Ріг — триває обслуговування та поточне утримання колії. Роботи виконує колектив Верхівцівської дистанції колії регіональної філії «Придніпровська залізниця».

Як уточнили кореспонденти «Медіацентру «Магістраль», у квітні підрозділ отримав 28 тис. гумових підрейкових прокладок ПРЦП, необхідних для унеможливлення переміщення рейок та запобігання їхньому угону. Перед тим, як ці запчастини мали надійти до дистанції, фахівці спланували дев'ять вікон, щоб розрядити технологічні напруження в плітях безстикової колії та ліквідувати угони. Перше технологічне вікно пройшло 25 квітня. Виконуючи роботи на дільниці 108 км ПК 9—109 км ПК 5 непарної колії перегону Верхівцеве—Вільногірськ було замінено 900 прокладок ПРБ-1 на ПРЦП. Завдяки цьому монтери виконали розрядку температурних напружень та підтягнули гайки клемних та закладних болтів, а також ліквідували угон. Це дало змогу відмінити обмеження швидкості руху поїздів на 600 м колії головного ходу.   

Завдяки аналогічним роботам під час наступних технологічних вікон буде знято угони на 32 плітях безстикової колії загальною протяжністю 22,7 км головного ходу Київ—Дніпро. Як зазначив начальник Верхівцівської дистанції колії регіональної філії «Придніпровська залізниця» Олександр Смок, колектив дистанції обслуговує 32 пліті безстикової колії. Відтак питання з обмеження руху поїздів на головному ході Київ—Дніпро буде повністю знято до відновлення пасажирських і приміських перевезень.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?