На Івано-Франківщині тракторист спричинив ДТП з пасажирським поїздом

13 серпня 2019, 10:28

10 серпня на Івано-Франківщині тракторист виїхав на колію в необладнаному для переїзду місці та спричинив зіткнення з поїздом № 968 Чернівці—Сокиряни. Внаслідок ДТП ніхто не постраждав. Локомотив отримав незначні пошкодження. Випадок розслідується правоохоронцями.

Аналогічний випадок трапився 7 серпня у Чернівецькій області, коли водій легкового автомобіля SEAT намагався перетнути колії у невстановленому місці та зіткнувся з поїздом. Тоді, на щастя, теж обійшлося без травмованих.

Водії автотранспорту продовжують порушувати правила перетину залізничних колій, збільшуючи статистику дорожньо-транспортних пригод. Загалом за 7 місяців 2019 р. на залізничних переїздах і коліях поза переїздами Укрзалізниці сталося 36 випадків ДТП. На превеликий жаль, внаслідок цього загинуло сім осіб  і 13 травмовано.

Порівняно з відповідним періодом 2018 р. кількість випадків і травмованих дещо зменшилася: ДТП — на 16 %, а кількість загиблих — на 30 %, кількість травмованих також майже на 60 % менше. Усі випадки ДТП сталися з вини водіїв автотранспорту через порушення ними правил проїзду залізничних переїздів.

Укрзалізниця вкотре звертає увагу всіх учасників дорожнього руху на необхідність суворо дотримуватися правил, не піддавати невиправданому ризику своє життя, життя пасажирів і працівників залізничного транспорту.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?