На Київській дитячій залізниці побували маленькі відвідувачі із столичного будинку дитини «Берізка»

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Напередодні Новорічних свят до Київської дитячої залізниці завітали маленькі відвідувачі зі столичного будинку дитини «Берізка».

Малюків, найменшим з яких виповнилося три—чотири рочки, така подорож на далеку відстань виявилася певною мірою утомливою, але цікавою. Працівники Малої залізниці з перших хвилин оточили їх турботою та увагою.

Дітям запропонували святкову програму, зокрема для старших — екскурсію до музею, а малеча проводила час біля великої ялинки, де їх розважали казкові герої із мультфільмів. А потім для всіх була подорож у вагонах святкового поїзда дитячої сталевої магістралі. Насамкінець всім маленьким гостям вручили різдвяні подарунки.

— Нам дуже сподобалось на дитячій залізниці, — ділиться враженнями медична сестра Київського міського будинку дитини «Берізка» Наталя Федоренко. — Звичайно, з такою малечою складно подорожувати. Навіть старші діти не були тут жодного разу. Але ми дуже хотіли, щоб вони відчули святкову атмосферу. А для дорослих немає нічого кращого, ніж радісні дитячі посмішки, особливо коли в житті кожного з цих дітей бракує батьківського тепла та турботи. Ми вдячні залізничникам, які подарували нам цю чудову нагоду.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?