На конференції у Львові залізничники обговорюють сучасні тенденції у сфері зв’язку

25 вересня 2019, 09:09

На Львівській залізниці вчора, 24 вересня, стартувала триденна міжнародна науково-практична конференція «Впровадження перспективних мікропроцесорних систем залізничної автоматики та засобів телекомунікацій на базі цифровізації».

Учасники проаналізують роботу інфраструктури зв’язку у кожній із регіональних філій, ініціативи з технічного переоснащення пристроїв залізничної автоматики та телекомунікацій і перспективи розвитку цієї сфери. Під час конференції на виставці демонструватимуться новітні зразки обладнання сигналізації та зв’язку.

Участь у заході беруть представники керівництва департаментів автоматики та телекомунікацій, колії та споруд, електрифікації та електропостачання, управління рухом, розвитку та технічної політики. Також передбачені виступи керівників Львівської магістралі, начальників служб сигналізації та зв’язку регіональних філій, представники філій «Центр діагностики залізничної інфраструктури», «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту» та Українського державного університету залізничного транспорту. Запрошені гості із компаній, що працюють у сфері зв’язку.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?