На Луганщині відновили міст, який був зруйнований під час бойових дій

16 листопада 2018, 10:53

У Луганській області відновили та ввели в експлуатацію автодорожній шляхопровід Покровськ—Бахмут—Михайлівка, який перетинає залізничні колії на перегоні Попасна—Роти 6 км. Зазначений об’єкт був пошкоджений у червні 2014 р. Ця дільниця шляхопроводу має великий вантажопотік цивільного автотранспорту місцевих мешканців, тому її відновлення — дуже важлива подія. Регіональна філія «Донецька залізниця» допомогла фахівцями та долучила до робіт відновний поїзд. Будівельники, залізничники та військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України відновили вкрай важливий об’єкт.

В урочистостях взяли участь народний депутат України Артем Герасимов, директор регіональної філії «Донецька залізниця» Сергій Бугайов, заступник командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олег Грунтковський, голова адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генерал-лейтенант Микола Мальков, виконувач обов’язків голови Луганської облдержадміністрації—керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь, голова Попаснянської райдержадміністрації—керівник районної військово-цивільної адміністрації Сергій Шакун. Вони особисто привітали військовослужбовців, зокрема заохотивши їх відзнаками та нагородами.

На теперішній час сектором інженерних споруд структурного підрозділу служби колії регіональної філії «Донецька залізниця»капітально відремонтовано та введено в експлуатацію чотири мости на перегонах: Ямпіль—Сіверськ, Розівка—Комиш-Зоря, Сартана—Маріуполь та Слов’янськ—Шпичкине. Також тимчасово відновлено сім мостів, де поки що обмежена пропускна спроможність або частково обмежена на перегонах: Кожушко—Шпичкине, Рубіжне—Насвітевич, Покровськ—Гродівка, Попасна—Роти, Городній—Кіндрашівська-Нова, Оленівка—Південнодонбаська. У планах капітальних інвестицій на 2019 р. — ремонт мосту на 394 км ПК3 перегону Покровськ—Гродівка лінії Чаплине—Ясинувата.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?