На Львівській магістралі розпочався комісійний огляд залізничних переїздів

09 вересня 2019, 14:25

Упродовж вересня—жовтня цього року фахівці господарства колії та інших служб Львівської магістралі проведуть комплексну перевірку технічного стану обладнання, забезпечення відповідних вимог безпеки руху, умов праці чергових по переїздах, стану дорожнього настилу на під’їздах до залізничних переїздів тощо. До складу комісій залізничники запросили представників Національної поліції та Укртрансбезпеки, працівників шляхово-експлуатаційних організацій та балансоутримувачів автомобільних доріг.

Загалом на території магістралі нині функціонує 1421 переїзд. За дорученням виконавчого директора регіональної філії «Львівська залізниця» Романа Черніцького, першочергово комісії обстежать майже 700 залізничних переїздів, через які пролягають маршрути регулярних пасажирських перевезень і здійснюється інтенсивний автобусний рух. Крім того, залізничники планують провести інформаційно-роз’яснювальну кампанію з метою профілактики порушень Правил дорожнього руху на переїздах.

У рамках заходу працівники магістралі спільно з представниками патрульної поліції проведуть рейди для перевірки дотримання водіями автотранспортних засобів Правил дорожнього руху при перетині залізничних переїздів, адже за статистикою в усіх без винятку випадках саме автоводії стають винуватцями ДТП на перехрестях колій із автошляхами. Впродовж 8 місяців 2019 р. через їхню недисциплінованість та неуважність на переїздах Львівської залізниці трапилася 21 ДТП, що на ввісім випадків більше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому у трьох випадках порушники в’їжджали у бік поїзда, що рухався через переїзд.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?