Зокрема  в минулому році на Львівській регіональній філії було планово замінено 11 технічно застарілих електроприводів переїзних автошлагбаумів, вмонтовано у переїзні світлофори 142 світлодіодні головки, замінено 15 дзвінків постійного струму на звукові сповіщувачі «Сирена» (С-03-12). Про це повідомив заступник  начальника служби сигналізації та зв'язку (з СЦБ) регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Ігорь Садловський.

Також за вказівками та технічними рішеннями на шести переїздах впровадили попереднє включення загороджувальної сигналізації при аварійному відкритті шлагбаумів; на восьми переїздах — схему включення ламп переїзних світлофорів на постійне горіння у випадку несправності комплекту реле миготіння; модернізували пристрої переїзної автоматики, де відсутній контроль цілісності ламп, внесли зміни у схемні рішення переїзної автоматики для підвищення надійності їхньої роботи на 26-ти переїздах.

Всі ці заходи покликані покращити роботу пристроїв автоматики, які мають завчасно попередити водіїв та пішоходів про наближення поїзда і запобігти аваріям на переїздах.