На Львівській залізниці 19 керівників підрозділів склали іспит з охорони праці

19 серпня 2019, 13:42

16 серпня в управлінні регіональної філії «Львівська залізниця» 19 керівників підрозділів магістралі та ревізорів з безпеки руху складали іспит. Комісія під головуванням директора Департаменту охорони праці та промислової безпеки АТ «Укрзалізниця» Валерія Сусленка перевіряла знання з питань законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, надання домедичної допомоги потерпілим, правил поведінки у разі виявлення аварій, локалізації та ліквідації аварій і катастроф, електро- та пожежної безпеки, гігієни праці тощо. Екзамену передувало навчання з цих предметів за 40-годинною програмою, яке проводив Львівський навчально-методологічний відділ навчально-методологічного центру охорони праці та промислової безпеки Департаменту охорони праці та промислової безпеки АТ «Укрзалізниця».

За словами Валерія Сусленка, загалом він задоволений результатами екзамену. Лише один начальник служби, який працює на цій посаді два місяці, не склав іспит. Упродовж місяця він має повторно пройти перевірку знань.

Вісімнадцять екзаменованих осіб отримали посвідчення, які підтверджують, що вони мають право протягом трьох років працювати на своїх посадах.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?