На Львівській залізниці запрацював Коломийський фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив»

17 червня 2020, 11:57

Коломийський фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив» першим серед п’яти аналогічних підрозділів регіональної філії «Львівська залізниця» з 1 червня частково відновив свою роботу.

Як уточнили кореспонденти «Медіацентру «Магістраль», це рішення узгоджене з місцевими органами влади та керівництвом залізниці. Штатні тренери почали тренувати спортсменів у секціях важкої атлетики, пауерліфтингу і боксу. Тут суворо дотримуються умов карантину: регулярне вологе прибирання із застосуванням засобів дезінфекції, масковий режим і температурний скринінг при вході до спорткомплексу, вікові обмеження для осіб до 15 років тощо.

У комплексі тренуються майже два десятки членів національних збірних команд з названих видів спорту, які готуються до чемпіонатів Європи, світу та олімпійських ігор. Для них важливо зараз не втратити форму.

На звернення Федерації пауерліфтингу України, у середині липня в Коломийському ФСК мають намір провести чемпіонат України з цього виду спорту. Постійні відвідувачі спорткомплексу — залізничники та члени їхніх сімей — також почали відвідувати тренажерний зал і секції волейболу, баскетболу та мініфутболу.

А ще недавно у Коломийському ФСК завершили першу чергу будівництва майданчика для мініфутболу, який поки використовуватимуть для хокею на роликах. Його заасфальтували і пофарбували борти. У перспективі тут покладуть штучне покриття.

Як ми повідомляли раніше, галузеві ФСК почали працювати у Харкові та в Києві.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?