На науково-практичній конференції у Львові залізничники проаналізують розвиток науки і техніки на транспорті

19 вересня 2019, 15:50

У Львові розпочалася дводенна міжнародна науково-практична конференція «Енергооптимальні технології, логістика та безпека на транспорті». У заході беруть участь керівники і представники виробничих підприємств, наукових установ та навчальних закладів транспортної галузі України, Польщі, Іспанії, США та інших країн.

Учасники конференції проаналізують нові результати теоретичних і експериментальних досліджень та обговорять актуальні питання розвитку науки і техніки у напрямах: енергооптимальні технології, енергоефективність та енергетичний менеджмент на транспорті; екологічність рухомого складу та об’єктів транспортної інфраструктури; інтероперабельність, безпека та сертифікація на транспорті тощо. Більшість цих напрямів особливо актуальні для західного регіону держави, прикордонних територій України та Польщі.

Конференцію ініціювали Дніпровський національний університет залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна, громадська організація «Лінія102.Юа» та Західний центр Українського відділення «Міжнародного центру наукової культури — Всесвітня лабораторія» (м. Львів). Співорганізаторами конференції виступили провідні наукові установи Польщі, що працюють у галузі транспорту, — факультет транспорту Варшавської політехніки та Залізничний інститут у Варшаві.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?