На Одещині водій автомобіля спричинив ДТП на регульованому переїзді

12 травня 2020, 17:35

9 травня 2020 р. на перегоні Аліяга—Дзинілор (Одеська область) машиніст поїзда на переїзді (без чергового працівника) при швидкості 40 км/год застосував екстрене гальмування для запобігання наїзду на автомобіль ВАЗ.

Незважаючи на заборонне показання світлової та звукової переїзної сигналізації, водій автомобіля (1960 р. н., мешканець с. Кринички) розпочав рух через колії з боку села Старі Трояни у бік села Кринички безпосередньо перед тепловозом.

Через незначну відстань наїзд попередити не вдалося. Внаслідок зіткнення пошкоджено праву частину кузова автомобіля, колієочисник та підніжку складача поїздів.

Крім водія, у салоні автомобіля знаходилося ще три особи. Попередньо встановлено, що всі вони були з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Травмованого водія доставлено каретою швидкої допомоги до Ізмаїльської міської лікарні. На місце події було викликано представників Нацполіції.

Залізничники вкотре закликають водіїв автотранспорту бути уважним та обережними на залізничних переїздах. Суворе дотримання Правил дорожнього руху поблизу об’єктів залізничної інфраструктури є надзвичайно важливим, та їхнє порушення може призвести до непередбачуваних тяжких наслідків.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?