Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! На Одеській до виготовлення захисних решіток на пости залізничних переїздів долучилися відновлювальні поїзди

Для посилення безпеки на постах залізничних переїздів регіональної філії «Одеська залізниця» продовжується встановлення захисних решіток. Наразі в цій роботі задіяно три відбудовні поїзди: ВП-1 Одеса-Товарна, ВП-2 Подільськ та ВП-12 Роздільна.

Зокрема, на ВП-1 виготовлено одну секцію решітки для поста переїзду Житомирський, на ВП-12 розпочато виготовлення решіток для поста переїзду на станції Вигода, а на станції Подільськ 21 грудня уже встановлено решітки на посту переїзду 1326 км у парній горловині станції. Ці решітки виготовили працівники Подільської дистанції колії, а всі зварювальні та складальні роботи виконали працівники Подільського відбудовного поїзда.

Нагадаємо, 24 листопада на чергову по переїзду 26 км перегону Ксенієве—Аккаржа Одеської залізниці напав невідомий з ножем. Подібні випадки були зафіксовані на залізничному переїзді Хімічний у межах станції Одеса-Застава І, залізничному переїзді Жевахівський у межах станції Одеса-Сортувальна. Регіональна філія «Одеська залізниця» вживає заходи, щоб захистити своїх працівників, зокрема встановлюються захисні металеві ґрати, які запобігають доступу сторонніх осіб у приміщення переїзних постів.