З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у регіональній філії «Одеська залізниця» для дітей залізничників влаштували веселе свято. Працівники служби кадрової та соціальної політики філії детально продумали розважальну програму і подарунки для малечі, щоб захід був цікавим та корисним.

У святі із символічною назвою «Щаслива дитина! — Щаслива родина! — Щаслива Україна!» взяли участь понад півсотні дітей працівників магістралі. Для них виступили із піснями і українським народним танцем студенти Одеського коледжу транспортних технологій. Також дуже сподобався малечі розважально-пізнавальний конкурс, де за вгадування звуків залізниці можна було отримати подарунок. Під час конкурсу «Веселий потяг із Одеси» діти вгадували мелодії різних країн. Гарні враження залишив і танцювальний майстер-клас — яскравий батл «Весела подорож країною дитинства». Крім того, пройшов конкурс малюнків на асфальті «Щастя і миру кожній дитині, у кожну родину!».

Усі дітки, що прийшли на свято, отримали сувенірні магнітики з назвою заходу та різнокольорові кульки, що символізували веселку, а найактивніших учасників конкурсів заохочували дитячими книжками, блокнотами та альбомами для малювання.