На Одеській магістралі триває модернізація контактної мережі

02 вересня 2019, 13:38

Виробничі підрозділи служби електропостачання регіональної філії «Одеська залізниця» за 7 місяців поточного року виконали значний обсяг робіт. Зокрема, проведений ремонт та регулювання контактної підвіски на майже 2 тис. км головних та 220 км другорядних колій.

Також замінено 22,3 км корозованого несучого тросу; 8,6 км зношеного контактного проводу; 97 шт. тросів компенсуючих пристроїв; відновлено понад 5 тис. з’єднуючих та живлячих затискачів та майже 5 тис. заземлень опор контактної мережі та інше.

Відповідно до Плану капітальних інвестицій передбачені роботи з модернізації трансформаторних підстанцій, ліній електропередач, відкритих розподільчих пристроїв електропостачання станцій Помічна та Знам’янка.

Енергетики регіональної філії «Одеська залізниця» продовжують роботу з технічного переоснащення контактної мережі парної колії перегону Фундукліївка—Цибулеве. Завершити роботи планують до кінця поточного року.

Також на даний час філією «Енергоремтранс» проводяться роботи з технічного переоснащення нейтральних вставок перегонів Чубівка—Мардарівка, Абамеликове—Слобідка, продовжуються роботи з технічного переоснащення відкритого розподільчого пристрою 150 кВ підстанції Тимкове та завершуються роботи з технічного переоснащення контактної мережі із заміною проводів ДПР на дільниці Кулиндорове—Застава І—Аккаржа – Білгород-Дністровський.

До кінця поточного року планується виконати роботи з переоснащення повітряної лінії 10 кВ на дільниці Ізмаїл—Ташбунар, переоснащення трансформаторної підстанції станції Подільськ та інше.

 

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?