На Одеській магістралі завдяки економним системам освітлення та опалення заощаджено 3 млн 370 тис. грн

15 квітня 2019, 13:54

Сучасні енергоефективні системи освітлення та опалення за 2018 р. дали змогу заощадити регіональній філії «Одеська залізниця» 2,7 млн грн на освітленні (1,3 млн грн на внутрішньому освітленні та 1,4 млн грн на зовнішньому) та 670 тис. грн на опаленні (570 тис. грн електроенергії та 100 тис. грн на вугіллі).

Для економії електроенергії на потреби зовнішнього освітлення проведено модернізацію систем освітлення із заміною прожекторів старого зразка на сучасні світлодіодні прожектори на територіях бази станції Галаганівка Херсонської дистанції колії, бази Шевченківського відділу матеріально-технічного забезпечення, моторвагонного депо Одеса-Застава І, ДФСК «Локомотив» та Одеської механізованої дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт. 

Служба електропостачання впродовж 2018 р. впровадила 1 тис. 197 світлодіодних світильників по станціях Колосівка, ім. Т. Шевченка, Знам’янка-Пасажирська, Роздільна-Сортувальна та Помічна, а також на 123 залізничних переїздах.

Сучасне освітлення отримали три електропоїзди після модернізації освітлення салонів із заміною ламп розжарювання потужністю 100 Вт на світлодіодні потужністю 20 Вт.

Незважаючи на тривалий час проведення тендерних закупівель необхідного обладнання, укладення договорів, постачання продукції та виконання договірних зобов’язань, вже за останній квартал 2018 р. досягнуто економію електроенергії 600 тис. кВт•год на суму 1,4 млн грн.

Впровадження LED-продукції у господарствах регіональної філії «Одеська залізниця» для потреб внутрішнього освітлення у цехах, адміністративних приміщеннях протягом 2018 р. дало змогу заощадити 540,8 тис. кВт•год електроенергії на суму 1,3 млн грн. Після встановлення LED-модулів освітленість на одиницю поверхні не змінилась, а на деяких об’єктах навіть збільшилася, що відповідає вимогам охорони праці.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?