Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! На Одеській регіональній філії запроваджено виїзні апаратні наради

Віднедавна апаратні наради на регіональній філії «Одеська залізниця» проходять не тільки в управлінні. Перше виїзне засідання приймали 15 травня у Подільську (донедавна — Котовськ) Одеської області.

Апаратна нарада під головуванням очільника залізниці В’ячеслава Єрьоміна відбувалась у рамках весняного комісійного огляду дирекцій залізничних перевезень регіональної філії «Одеська залізниця» до літніх перевезень пасажирів та вантажів. Перед її проведенням комісія оглянула споруди, технічні пристрої і засоби, визначила стан готовності господарств та кадрів станції Подільськ і виробничих підрозділів Подільського залізничного вузла.

Виїзні засідання, за словами В’ячеслава Єрьоміна, можуть наблизити керівництво служб та господарств регіональної філії до вирішення нагальних питань, які час від часу виникають у виробничих підрозділах. Така форма роботи дозволить скоротити бюрократичний ланцюг та більш оперативно втручатись у хід виробничих процесів для їхнього вдосконалення.

Після наради директор регіональної філії «Одеська залізниця» провів особистий прийом залізничників.