На Одеській залізниці колійники оздоровили різними видами ремонту 225 км колії

02 січня 2020, 16:57

За 2019 р. колійники, які працюють у межах обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця», оздоровили різними видами ремонту майже 225 км колії. Залізничники виконали середній ремонт колії на майже 160 км, реконструкцію 38,6 км колії, комплексно-оздоровчий ремонт 18,9 км колії та капітальний ремонт 6,9 км колії.

Майже на 800 м колії на 333 км непарної колії перегону Пантаївка—Користівка залізничники виконали укладання нового проміжного пружного рейкового скріплення на залізобетонних шпалах. Зазначений перегін є одним із найбільш вантажонапружених дільниць колії в межах регіональної філії «Одеська залізниця» та пропускає понад 80 млн ткм брутто вантажів на рік.

Також було виконано середній ремонт стрілочних переводів у обсязі 132 комплектів та замінено 26 стрілочних переводів новими, зокрема і 11 комплектів на залізобетонних брусах.

Найбільш масштабні роботи з реконструкції колії минулого року проводилися на напрямках Веселинове—Миколаєве, Мардарівка—Перехрестове, Канатове—Кропивницький та Цвіткове—Володимирівка.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?