На Одеській залізниці відзначили День Конституції

27 червня 2019, 17:22

Сьогодні в актовій залі управління регіональної філії «Одеська залізниця» відбулися урочисті збори трудового колективу з нагоди Дня Конституції України. Привітали залізничників зі святом заступник директора регіональної філії з фінансово-економічних питань Олег Підлубний та голова дорожнього комітету профспілки Анатолій Прокопенко. Кращих працівників галузі було відзначено нагородами.

«Двадцять три роки тому — 28 червня 1996 р. — ми отримали основний закон нашої держави, який гарантував нам загальновизнані права та свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності з неухильним дотриманням їх, де найвища цінність — життя людини», — підкреслив заступник директора філії з фінансово-економічних питань Олег Підлубний.

Також додав: «Ми — народ України — маємо завжди пам’ятати, що основна і справжня сила — у кожному із нас, у нашому щоденному виборі, а головне — у відповідальності за нього на шляху спільної ідеї — майбутнього нашої країни!» Він подякував залізничникам за щоденну віддану працю та побажав здоров’я, благополуччя, віри в себе та щасливе майбутнє України.

З нагоди святкування Дня Конституції кращих працівників філії було нагороджено відзнаками та грамотами. За сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий внесок у забезпечення перевезень вантажів і пасажирів, високу професійну майстерність, творчу ініціативу в роботі та з нагоди Дня Конституції України нагороди за наказом АТ «Укрзалізниця» отримали 25 працівників філії. Ще 45 залізничників були нагороджені за наказом директора регіональної філії Сергія Нікуліна. Окрім того, п'ятеро працівників регіональної філії «Одеська залізниця» отримали нагороди від Міністерства інфраструктури.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?