Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! На перегоні Фундукліївка—Цибулеве модернізують контактну мережу

На 20-км перегоні Фундукліївка—Цибулеве регіональної філії «Одеська залізниця» тривають роботи з технічного переоснащення контактної мережі на парній колії.

Раніше тут вже було встановлено 338 нових залізобетонних опор, на які тепер монтується контактний дріт більш стабільної та надійної в експлуатації компенсованої підвіски. Технологічні роботи проходять у 6- та 10-годинні вікна. Закінчити заплановану частину робіт першого етапу намічено на 24 травня.

Модернізація дасть змогу підвищити надійність контактної мережі на даній дільниці, збільшити швидкість пасажирських та вантажних поїздів, зменшити затрати електроенергії в контактній мережі, що, у свою чергу, позитивно вплине на безпеку руху залізничного транспорту на лінії та дозволить зменшити відсоток втрат електроенергії в тяговій мережі. 

Усі технологічні роботи виконує головний підрядник – Вінницький БМП філії «Енергоремтранс» ПАТ «Укрзалізниця». За електробезпеку під час ведення робіт відповідають спеціалісти Шевченківської дистанції електрозабезпечення регіональної філії «Одеська залізниця».

Наша довідка

Перегін Фундукліївка — Цибулеве — важлива ланка дільниці Миронівка — П’ятихатки, що є однією з найвантажонапруженіших дільниць Одеської регіональної філії.