На Південній залізниці до роботи взимку підготували 13 снігоприбиральних машин

02 жовтня 2019, 08:51

Південна залізниця активно проводить підготовку структурних підрозділів філії до роботи в осінньо-зимовий період та вживає всіх необхідних заходів, спрямованих на забезпечення безперебійної та ефективної роботи залізничного транспорту в зимові місяці.

Наразі здійснюється робота з підготовки котелень, ремонту покрівлі, профілактики обладнання пневматичного обдування та електричного обігріву стрілочних переводів, підготовки пристроїв електропостачання, сигналізації, централізації і блокування, а також снігоприбиральної та снігоочисної техніки, інструменту та інвентарю тощо.

На станціях Харківської, Сумської, Полтавської та Куп’янської дирекцій залізничних перевезень розроблені й затверджені оперативні плани снігоборотьби, переглянуті схеми закріплення стрілочних переводів за підрозділами для очищення їх від снігу.

Готова до роботи в умовах холодних температур снігоочисна та снігоприбиральна техніка. На сьогодні підготовлено 13 снігоприбиральних машин серії СМ-2 і 14 снігоочисних машин.

Триває підготовка до осінньо-зимового періоду адміністративних і службових приміщень: здійснюється ремонт та утеплення дверей, вікон, ремонт покрівлі, ремонт та налагодження систем вентиляції і опалювання приміщень.

Для забезпечення безперебійного руху в зимових умовах здійснюється підготовка стрілочних переводів: з обладнанням системи пневмообдуву підготовлено 2508 одиниць і 162 одиниці — з системою електрообігріву.

Силами дистанцій електропостачання відремонтовано та підготовлено 1048,3 км контактної мережі (при плані до 01.11.2019 р. — 1060 км).  Для боротьби з ожеледдю підготовлено 34 пристрої для механічного очищення ожеледі.

Для організації поїзної роботи в складних метеорологічних умовах 11 локомотивів обладнані вібропантографами, 31 —  пневмобарабанами.

Важливим аспектом забезпечення роботи в зимовий період є створення належних умов праці. З цією метою завершуються огляд і підготовка пунктів обігріву, місць у гардеробних, душових і приміщень для сушки одягу. Особливу увагу приділено навчанню і перевірці знань першозимників. За даними служби кадрової та соціальної політики, спеціальне навчання вже пройшли 820 працівників. Насамперед увага приділяється таким актуальним питанням: як уникнути переохолодження й обмороження, надати першу допомогу  постраждалим від низьких температур тощо.

Загалом підготовка до роботи регіональної філії «Південна залізниця» в осінньо-зимовий період ведеться за затвердженим графіком і буде завершена у встановлені строки.

 

 

 

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?