На Південній залізниці обговорили виконання колективного договору

13 березня 2020, 10:22

Вчора в управлінні регіональної філії «Південна залізниця» у Харкові відбулося спільне засідання адміністрації регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» та дорпрофсожу. Тема зібрання — виконання колективного договору між адміністрацією регіональної філії та дорожнім комітетом профспілки у 2019 р.

Адміністрація регіональної філії «Південна залізниця» та дорпрофсож керуються у своїй діяльності колективним договором між адміністрацією регіональної філії «Південна залізниця» та дорожнім комітетом профспілки залізничників і транспортних будівельників України на 2002—2020 рр.

Під час засідання було заслухано й обговорено звіти адміністрації та дорпрофсожу про підсумки виконання колдоговору за 2019 р. Сторони відзначили, що його положення загалом виконані у повному обсязі.

Так, упродовж року вжито заходів з реалізації затверджених правлінням АТ «Укрзалізниця» планових завдань щодо фінансово-економічної та виробничої діяльності регіональної філії «Південна залізниця». Колективом регіональної філії у звітному році забезпечена безпека руху поїздів та автотранспорту, виконувалися заходи з поліпшення умов та охорони праці.

Соціальні гарантії та додаткові пільги, передбачені цим колективним договором, надавалися працівникам філії та пенсіонерам-залізничникам своєчасно і в повному обсязі.

Як підкреслив директор регіональної філії «Південна залізниця» Микола Уманець, в минулому році адміністрація магістралі створювала всі умови для стабільної роботи колективу, забезпечувала підрозділи і кожного працівника всім необхідним. Завдяки спільним зусиллям, злагодженій роботі кожного працівника колектив Південної залізниці зміг досягти високих результатів і виконати положення колективного договору в 2019 р.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?