На Південній залізниці почала роботу HR-школа для працівників з кадрів

09 квітня 2019, 10:22

Сьогодні, 9 квітня 2019 р., у Харкові почала свою роботу HR-школа для працівників з кадрів підрозділів регіональної філії «Південна залізниця». Мета навчань — удосконалення знань і професійних навичок працівників з кадрів підрозділів філії, а також опанування нових методів та інструментів роботи з підбору, оцінки та розвитку персоналу.

У період реформування галузі відбуваються зміни й у напрямку роботи з персоналом. HR-школа — це унікальна можливість удосконалити знання працівників з кадрів регіональної філії «Південна залізниця», розвиватися та обмінюватися досвідом.

Робота HR-школи передбачає зустрічі з яскравими особистостями, цікавими та успішними людьми, досвідченими фахівцями в різних галузях.

Навчання розраховано на вісім модулів (один модуль на місяць). Після кожного модуля буде проведено контроль знань, умінь та навичок слухачів.

Це дозволить сформувати системні знання щодо побудови стратегії бізнесу та визначення місця HR-стратегії, ролі функції управління персоналом у підвищенні ефективності для досягнення високих результатів.

АТ «Укрзалізниця» проводить значну роботу щодо забезпечення розвитку та поширення професійної експертизи працівників кадрової вертикалі, формування групи лідерів змін. Фахівці служби кадрової та соціальної політики Південної магістралі організували заняття HR-школи в межах виконання цілого комплексу заходів з удосконалення знань та професійних навичок працівників з кадрів, розроблених Укрзалізницею.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?