На Південній залізниці проходять урочистості до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

23 серпня 2018, 13:37

Сьогодні, 23 серпня, в управлінні регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України. Директор філії Микола Уманець також взяв участь у святкових заходах, присвячених 75-й річниці визволення Харкова від фашистських загарбників.

На честь святкування Дня Державного Прапора України 23 серпня на всіх будівлях регіональної філії організовано підняття Державного Прапора України.

З нагоди Дня Незалежності України до нагород — галузевих і дорожніх — представлено найкращих працівників регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»: керівників підрозділів, електромеханіків, машиністів, слюсарів, бригадирів, шляхових майстрів та інших.

«Незалежність стала найвеличнішим надбанням нашого народу, і від кожного з нас залежить, якою бути Україні, як будуть жити наші діти, внуки і правнуки. Залізничники Південної магістралі є прикладом взаєморозуміння, єдності та злагодженої роботи в досягненні мети. Наш обов'язок — зробити максимум можливого, щоб уже незабаром Україна стала однією з процвітаючих країн Європи», — зазначив, вітаючи колег, директор філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Микола Уманець.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?