На Південній залізниці відбулася традиційна виставка локомотивів

22 листопада 2019, 09:29

20 листопада на станції Харків-Балашовський відбулася традиційна виставка тягового рухомого складу регіональної філії «Південна залізниця». Залізничники представили 10 одиниць техніки, що пройшли кілька видів ремонту та були модернізовані. Результати роботи приймали директор регіональної філії «Південна залізниця» Микола Уманець, його заступники, начальники служб філії, а також голова дорпрофсожу Вячеслав Залозних.

На тяговому рухомому складі, який був представлений на виставці, впроваджено низку нових технічних рішень, спрямованих на поліпшення умов роботи локомотивних бригад.

Так, фахівці локомотивного депо Основа обладнали тепловоз серії ТЕП70 модернізованою системою охолодження шахти холодильника з використанням електричних мотор-вентиляторів із живленням від головного генератора. Економічний ефект від впровадження становив понад 123 тис. грн з розрахунку на один тепловоз серії ТЕП70.

Спеціалісти електровозного депо Харків-Головне обладнали електровоз ЧС7 № 133 системою супутникової навігації, індивідуальним модулем машиніста БЛИК з функціями, відеореєстраторами. У разі виникнення позаштатної ситуації, її картину можливо буде відтворити не тільки за допомогою розшифровки швидкостемірної стрічки, а й використавши відеозапис.

На електровозі ВЛ82М № 080 локомотивного депо Куп’янськ капітально відремонтували кабіни машиніста, замість пневматичних, встановили електричні мотор-вентилятори, вхідні двері з покращеною тепло- і звукоізоляцією, оснастили локомотив світлодіодним освітленням.

Маневровий тепловоз ЧМЕ3 № 1946 фахівці локомотивного депо Смородине обладнали індикатором визначення несправностей. Тепер у разі виходу на тепловозі із ладу якогось вузла на встановленому в кабіні машиніста пульті загорається відповідна лампочка, яка указує на його несправність. Також на тепловозі установили систему змащування гребенів колісних пар, електронну систему БІС-Р для обліку витрат пального.

Загалом, підбиваючи підсумки виставки, Микола Уманець відзначив високу готовність представленої техніки до зимових перевезень і подякував колективу депо за проведену роботу.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?