На Південній залізниці відбулася зустріч ветеранів з директором філії

21 грудня 2017, 07:54

20 грудня директор регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Микола Уманець зустрівся з ветеранами-залізничниками. Зустріч відбулася в межах традиційного «Клубу цікавих зустрічей», що регулярно проводиться ветеранською організацією магістралі.

Микола Уманець привітав ветеранів з наступаючими святами, обговорив нинішню ситуацію у залізничній галузі і наголосив на тому, що, незважаючи на будь-які труднощі, залізниця і надалі дбатиме про своїх пенсіонерів. «Ми продовжуватимемо тісну співпрацю з ветеранською організацією, аби надавати всіляку підтримку людям, які багато років віддали Південній магістралі»,- запевнив Микола Уманець.

Зі свого боку колишні працівники Південної залізниці наголосили, що такі зустрічі, які вже давно стали традиційними, мають для них надзвичайно важливе значення, адже дають змогу не тільки поспілкуватися між собою і поділитися спогадами, а й брати активну участь у житті магістралі.

Довідково:

Ветеранська організація регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» нараховує понад 30 тисяч колишніх працівників магістралі.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?