Сьогодні, 3 грудня, у Міжнародний день людей з інвалідністю, залізничники регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», підтримуючи багаторічну традицію, привітали своїх колег, котрі багато років віддали магістралі й зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Так, представники магістралі відвідали своїх колег-пенсіонерів, які проживають у Харківському пансіонаті ветеранів праці, висловили подяку за сумлінне ставлення до своєї справи і вручили подарунки від керівництва й дорпрофсожу Південної магістралі.

Також до цієї дати на Південній залізниці традиційно проводяться благодійні акції з соціальної підтримки ветеранів-залізничників, організовуються урочисті зустрічі з ветеранами війни та праці, благодійні обіди, відвідини хворих пенсіонерів, які перебувають у госпіталях, лікарнях, пансіонатах.

Увага й турбота про ветеранів війни і ветеранів праці – один із пріоритетних напрямів соціальної політики регіональної філії «Південна залізниця». Зокрема, щороку залізничники організовують оздоровлення і відпочинок у середньому для 500 колишніх працівників магістралі.