На Придніпровській попередили 16 крадіжок вантажів та майна залізничної інфраструктури

06 лютого 2019, 15:07

За спробу скоєння крадіжки на залізниці працівники ВОХОР регіональної філії «Придніпровська залізниця» на минулому тижні затримали 10 осіб.

Протягом січня на 18—21 км перегону Чаплине—Мечетна неодноразово відбувались крадіжки деталей верхньої будови колії. 30 січня в селі Катеринівці Покровського району Дніпропетровської області при проведенні оперативно-розшукових заходів спільною з поліцією оперативною групою СК Чаплине за підозрою у скоєнні цих крадіжок затримали одну особу. В автомобілі затриманого марки «Таврія-Славута» виявили 10 клемних болтів у зборі, а за місцем мешкання — ще 4 мішки з болтами загальною чисельністю 374 штуки. Зловмисника разом із вкраденим майном передано до Покровського відділення поліції.

Того ж дня о 12.30 стрілець СК Дніпро-Головний затримав на станції Дніпро-Вантажний невідомого, який викрав трансформатор СТ-4. Злочинця разом з викраденим передано до відділення поліції на станції Дніпро-Головний.

Стрільцю СК П’ятихатки-Стикова для попередження крадіжки брухту по 87 км перегону П’ятихатки—Ерастівка довелось застосувати вогнепальну зброю.

За ходіння коліями у невизначених місцях затримано та оштрафовано 30 осіб.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?