На Придніпровській залізниці економічний ефект від застосування рекуперативного гальмування становив понад 2 млн грн

19 червня 2020, 16:27

У першому кварталі до контактної мережі по території регіональної філії «Придніпровська залізниця» повернулося 1 млн. 152 тис. кВт•год електроенергії.

Як дізналися кореспонденти «Медіацентру «Магістраль», це на 5,7 % більше, ніж за аналогічний період минулого року, і на 4,7 % перевищує плановий показник. Питома рекуперація становила 1,15 кВт•год на кожні 10 тис. ткм/брутто проти торішніх 0,99. Найбільш вдало в цьому питанні спрацювали локомотивні бригади Нижньодніпровськ-Вузлівського, Криворізького і Мелітопольського депо.

За словами начальника відділу з нормування паливно-енергетичних ресурсів локомотивної служби регіональної філії «Придніпровська залізниця» Володимира Силенка, рекуперація — лише одна складова економії паливно-енергетичних ресурсів на тязі поїздів. Більший ефект був отриманий завдяки дбайливому веденню вантажних і пасажирських поїздів локомотивними бригадами. Загальними зусиллями вдалося зекономити 2 млн 72 тис. кВт•год електроенергії, що менше на 1,7 % від нормативу. Порівняно з аналогічним періодом минулого року результат покращено на понад 3 %.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?