На Придніпровській залізниці пройшов огляд локомотивів, які влітку забезпечують пасажирські й вантажні перевезення

23 червня 2020, 15:01

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» відбувся огляд тягового рухомого складу. Його мета — продемонструвати результати весняного комісійного огляду, проведеного локомотивними депо магістралі, готовність локомотивного парку до літніх перевезень пасажирів і вантажів, а також поділитися з колегами досвідом ремонту й утримання локомотивів.

Цього року захід пройшов на станції Синельникове І. Кожне локомотивне депо на власний розсуд представило на огляд по дві машини. Фактично на вокзальному пероні вишукувалася повна лінійка локомотивів, які експлуатують придніпровські залізничники.

Під час весняного комісійного огляду, проведеного у локомотивних депо магістралі в березні—травні, локомотивам виконали різні види ремонтно-опоряджувальних робіт, зокрема повну ревізію технічного устаткування. Посилена увага приділялася й культурному стану тягового рухомого складу, а також створенню комфортних умов праці для локомотивних бригад.

Так, у процесі підготовки до літніх перевезень у кабінах низки локомотивів з’явилися кондиціонери, вентилятори та побутові холодильники, в багатьох було встановлено звукоізоляцію, склоочисники з електроприводами та світлодіодне освітлення, оновлено крісла для машиністів і помічників. Ззовні всі локомотиви помили, окремі пофарбували, а також облаштували сучасними освітлювальними приладами, які збільшують видимість шляху в нічний час. 

«Добре попрацювали всі локомотивні депо залізниці, — говорить начальник служби локомотивного господарства Андрій Ситало. — Такі огляди ми проводимо вже третій рік поспіль. Вони стали майданчиком, де можна продемонструвати належну підготовку тягового рухомого складу до роботи, а також поділитися з колегами досвідом ремонту та утримання локомотивного парку».

«Захід стає доброю традицією, — вважає заступник директора регіональної філії з рухомого складу Ігор Черепанов, — і, безумовно, сприяє підтриманню локомотивного парку залізниці в надійному експлуатаційному стані». 

Загалом під час весняного комісійного огляду локомотивні депо Придніпровської залізниці підготували до роботи влітку 463 локомотиви.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?