На Придніпровській залізниці спостерігається позитивна динаміка до зменшення кількості несанкціонованих втручань у роботу магістралі

22 серпня 2018, 09:32

Завдяки комплексній роботі з протидії розкраданням вантажів і залізничного майна, зокрема елементів інфраструктури й рухомого складу, яку послідовно проводять на Придніпровській залізниці, за сім місяців 2018 р. динаміка незаконних втручань у роботу магістралі набула позитивної тенденції.

Так, у січні—липні 2018 р. порівняно з таким же періодом минулого року кількість несанкціонованих втручань сторонніх осіб у роботу регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» зменшилася на 3,4 % — з 90 випадків до 87.

Крадіжки вантажів із вагонів, розобладнання рухомого складу, пристроїв та споруд усе ще залишаються найбільш частими випадками несанкціонованих втручань у роботу магістралі, однак їх кількість за сім місяців цього року зменшилася на 10,4 % (з 68 до 61).

На противагу в 2018 р. стрімко побільшало фактів насильства стосовно осіб, які перебувають на залізничному транспорті (8 проти 5 випадків), та перекриття руху поїздів сторонніми особами (5 проти 0).

До переліку незаконних втручань у роботу залізниці цього року також входять повідомлення про встановлення або виявлення вибухових пристроїв на вокзалах та поїздах, кидання сторонніх предметів у рухомий склад чи накладання їх на колії.

У результаті незаконних дій сторонніх осіб за сім місяців цього року було затримано 268 поїздів загалом на 244 год 31 хв, збитки становили 5 млн 999,19 тис. грн (торік 389 поїздів сумарно на 231 год 27 хв, збитки становили 1 млн 75,96 тис. грн).

Нагадуємо, що несанкціоновані втручання в роботу залізничного транспорту створюють пряму загрозу безпеці залізничного руху, пасажирів та персоналу, а також тягнуть за собою кримінальну й адміністративну відповідальність для зловмисників.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?