На Прикарпатті відновлюється залізничне сполучення

25 червня 2020, 15:13

Сьогодні, 25 червня 2020 р., залізничники закінчать роботи з відновлення закритих через негоду дільниць і запустять перші приміські поїзди. Зокрема, о 20:16 вирушить у рейс поїзд Коломия—Снятин. Завтра відновить курсування поїзд Івано-Франківськ—Яремче.

Упродовж кількох днів колійники Укрзалізниці проводять активні відновні роботи на дільницях колії, які були закриті внаслідок масштабних паводків на Прикарпатті. Загалом було зафіксовано пошкодження 14 дільниць інфраструктури. Станом на ранок 25 червня наслідки негоди ліквідовані на дев’яти дільницях.

Основні роботи проводилися в районі рік Дністровсько-Прутського басейну, де через тривалі опади були пошкоджені об’єкти залізничної інфраструктури. Наразі відновні роботи завершено на перегонах Делятин—Яремче, Яремче—Микуличин, Долина—Вигода. Тривають роботи на перегонах Микуличин—Ворохта, Бурштин—Галич, Калуш—Бондарів та Заболотів—Видинів. Загалом залізничники розчистили понад 300 м³ селів та відновили понад 900 м³ насипів і баластної призми.

За попередніми прогнозами, останній перегін буде відкритий для руху поїздів сьогодні о 22:00. Також колійні працівники проводять позапланові огляди й обходи для виявлення пошкоджень та їх оперативного усунення.

Раніше повідомлялося, що через паводки на Прикарпатті Укрзалізниця тимчасово відмінила курсування семи приміських поїздів. Так, з 24 червня не курсують чотири приміські поїзди: Коломия—Снятин, Снятин—Коломия, Ворохта—Івано-Франківськ та Івано-Франківськ—Ворохта. Також з 25 червня Укрзалізниця відмінила курсування трьох поїздів: Снятин—Коломия, Коломия—Снятин, Ворохта—Івано-Франківськ.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?