На станції Апостолове Криворізької дирекції залізничних перевезень триває другий етап переоснащення контактної мережі

29 квітня 2020, 17:23

Комплекс будівельних робіт передбачає встановлення 72 опор контактної мережі типу СС-136.6-3,1, 30 бетонних анкерів для фіксації несучих та контактних проводів, а також виготовлення і монтаж 27 жорстких поперечин довжиною від 18 до 43 м. Як дізналися кореспонденти «Медіацентру «Магістраль», ці поперечини виготовляються з урахуванням перспективи, адже з часом на території станції Апостолове працюватимуть світлодіодні світильники.

Роботи, які виконують два структурні підрозділи АТ «Укрзалізниця» — Вінницький будівельно-монтажний поїзд філії «Енергоремтранс» і Нікопольська дистанція електропостачання Придніпровської  залізниці — продовжаться орієнтовно до середини травня. Потім до кінця року триватиме переведення навантаження на встановлені конструкції та частковий демонтаж старих опор і гнучких поперечин.  

За словами заступника начальника Нікопольської дистанції електропостачання Євгена Лук’яненка, щодня надається по два вікна тривалістю 1,5—2,5 години кожне. Зрозуміло, що робота в умовах карантину передбачає й максимальний ступінь особистого захисту для кожного працівника. Всі забезпечені дезінфікуючим засобом, необхідною кількістю захисних масок і рукавичок.  


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?