На станції Батьово (Львівська залізниця) збільшилася перевантажувально-навантажувальна робота

25 березня 2020, 15:28

На станції Батьово Ужгородської дирекції залізничних перевезень Львівської залізниці, незважаючи на карантин, є тенденція до збільшення обсягів перевантажень з вагонів вузької колії 1435 мм у вагони широкої колії 1520 мм та відправки вантажних потягів за кордон.

Як розповів кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» начальник станції Батьово Олег Макара, на перевантажувальному терміналі за 23 дні березня перевантажено 195 вагонів проти 160 вагонів вантажів за аналогічний період у лютому 2020 р.

У березні станція перевантажила 57 транзитних вагонів (3306 т), які далі рушили на схід. 138 вагонів імпорту (6921 т) були відправлені на інші регіональні філії. Основні вантажі — папір, магнезит та інші будівельні матеріали.

Також по вузькій колії в Угорщину, Італію та Чехію експортований 51 вагон кукурудзи та Угорщину, а в Словаччину — 75 цистерн  перекачки газу, що надійшов із Казахстану. В основному вантаж надходить зі Словаччини, Австрії, Угорщини та Румунії.

На пункті передачі вагонів станції Батьово у березні на відправлення до Угорщини були здані 66 вантажних поїздів (3298 вагонів) із різним вантажем, у той час як за весь лютий станція здала лише 58 вантажних поїздів.

Основні вантажі, що експортуються до Угорщини, — різні види руд та їхні концентрати, вугілля, зріджені гази в цистернах, які надходять з Південної та Придніпровської залізниць. Із Угорщини у березні отримані 63 вантажні поїзди (2957 вагонів) із папером, картоном для друкарень і видавництв, а також чорні метали і листи із жерсті, які їдуть до інших країн.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?