В адміністративній будівлі філії «Українська залізнична швидкісна компанія» АТ «Укрзалізниця» відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення. Пам’ятаємо та від щирого серця дякуємо ветеранам, героям та дітям війни, які принесли мир на нашу землю та своєю волею, мужністю і сміливістю вибороли перемогу.

Ветеранів Другої світової та дітей війни привітали та висловили слова подяки директор філії «Українська залізнична швидкісна компанія» АТ «Укрзалізниця» Сергій Лейбук, головний інженер—перший заступник директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Олександр Погребний та голова Ради ветеранів Дарницького вузла Микола Павлюк.

Під час урочистої зустрічі ветерани поділилися спогадами про довгі дні війни, героїчну боротьбу за перемогу, загиблих побратимів, про хоробрість та відвагу не лише воїнів, а й очевидців тих страшних та жорстоких часів.

Закінчився захід врученням пам’ятних подарунків та квітів ветеранам.

На станції Дарниця пам’ять загиблих воїнів вшанували покладанням квітів до пам’ятника загиблим залізничникам і братської могили від філії «Українська залізнична швидкісна компанія», філії «Дарницький вагоноремонтний завод» та регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця».