Легковажність і невиправданий ризик вкотре призвели до трагедії. Так, 30 липня на станції Грушки в Києві на даху критого вагона смертельно уражено електричним струмом контактної мережі підлітка, внаслідок чого він упав з даху вагона на землю. Потерпілий 2007 р. н. навчався у школі-інтернаті в Києві.

Залізничники стурбовані травмуванням молоді, зокрема через спробу зробити селфі на вагонах, похизуватися перед однолітками або через зазіхання на майно залізниці. Всього з початку року травми на залізниці отримала 334 сторонні особи, у тому числі 196 — зі смертельним наслідком. За відповідний період 2017 р. було травмовано 302 сторонніх особи, з них 197 — загинули. Найгірше, що серед травмованих 20 дітей віком до 16 років, з них шестеро — травмовано смертельно. У 2017 р. отримали травми 14 дітей, з них шестеро — загинули.

Унаслідок ураження електричним струмом з початку року травмовано 22 сторонніх громадянина, з них дев’ятеро — смертельно. Серед травмованих дев’ятеро дітей віком до 16 років, з них троє дітей загинули.