На станції Мукачево тривають роботи з покращення умов обслуговування пасажирів

24 червня 2019, 14:12

Нещодавно на станції Мукачево відбулася робоча зустріч керівництва регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та залізничної компанії ЗССК (Республіка Словаччина), під час якої сторони обговорили результати запровадження регулярного міжнародного пасажирського сполучення між українським Мукачевом та словацьким Кошице.

У ході зустрічі генеральний директор компанії ЗССК Філіп Глубоцький подякував керівництву АТ «Укрзалізниця» за конструктивний діалог, тісну співпрацю та оперативні рішення, спрямовані на запровадження цього міжнародного сполучення, і повідомив про жвавий інтерес користувачів залізничних послуг у Словаччині до подорожей поїздами, що сполучають Кошице та Мукачево. Виконавчий директор регіональної філії «Львівська залізниця» Роман Черніцький зазначив, що запровадження регулярного руху у цьому міжнародному сполученні сприятиме подальшому налагодженню економічних та культурних зв’язків не лише на регіональному рівні, а й між сусідніми країнами загалом, адже в Мукачево та Кошице відповідно прибувають пасажирські поїзди з багатьох куточків України та Словаччини. Разом із тим Роман Черніцький висловив сподівання що співпраця залізничників для розвитку міжнародних транспортних зв’язків та покращення сервісу пасажирів триватиме і надалі.

Варто зауважити, що паралельно зі запровадженням міжнародного сполучення Мукачева з Будапештом та Кошице залізничники вже реалізовують комплекс заходів для покращення рівня обслуговування пасажирів. Виконано ремонт даху та фасаду вокзальної споруди і поточні роботи з оновлення кабінетів касирів й довідкового бюро. Нині тут тривають роботи з облаштування нового багажного приміщення, що дасть змогу одночасно приймати на зберігання до 100 одиниць поклажі. У планах — облаштування зали очікування підвищеного комфорту.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?